Výborné občerstvení je nachystáno pro vás i vaše pejsky

V Dogtownu chce být každý psem! 

Představujeme vám psí obchod, salon a pekárnu na pražské Letné. Peče každý den čerstvé masové jerky, dorty, muffiny a další dobroty pro psy. Vše bez umělých konzervantů, barviv a dochucovadel.
A jsme rádi, že nebude chybět na naší akci  

Na úžasné dobroty od psího obchodu s pekárnou Dogtown se můžou těšit vítězové doprovodných soutěží. A když zrovna nevyhrajete, stačí, když navštívíte stánek Dogtown na našem zdravém dnu… 

Muffiny pro pejsky

Samozřejmě i dvounožci se na naší akci mohou těšit na vybrané lahůdky:

LETEM SVĚTEM – svět na jednom místě

Letem světemRestaurace v Praze 10-Petrovicích sama sebe představuje jako „miniaturní světovou metropoli“. Vaří výhradně z čerstvých surovin. Servíruje menu, vína a koktejly z celého světa. Pobaví vás reprodukovaná i živá hudba. Každý den vás čeká obědové menu, každý týden zajímavá specialita.

Speciálně pro vegany: CATERINC

 Kluci z CATERINC milují nejen psy, ale všechna zvířata. Přímo v Pesoparku vás přesvědčí, že moderní gastronomie funguje skvěle i bez masa. CATERINC brzy představí zdravé veganské menu, kterým vás na Den pro zdraví psa & jeho člověka potěší.

Více o jejich cateringovém projektu se můžete dočíst na webu www.caterinc.cz. Na oběd i s vašimi čtyřnohými přáteli si můžete zajít do jejich bistra Incruenti.cz.

Tým CATERINC
Mňaaaam… už se nemůžu dočkat!